۱۰ شخصیت مشهوری که باکره از دنیا رفتند

آبان 30ام, 1395 / حمید / یک نظر

شاید فکر کنید این فهرست شامل افرادی هست که قرن‌ها پیش زندگی می‌کردند، ولی نه، در عمل اینطور نیست. نداشتن رابطه جنسی واقعاً موضوع خیلی مهمی نیست، مگر اینکه شما خودتان آن را بزرگ کنید!

اینکه به هر شکلی فکر کنیم نداشتن ارتباط جنسی به خاطر عدم توانایی است، دروغی محض است. بله، مسلماً بسیاری از افراد باکره احتمالاً فاقد توانایی‌های لازم در بعضی موارد بودند، ولی به هیچ وجه نمی‌توان آن را قانونی کلی اعلام کرد. برخی افراد به انتخاب خود تصمیم به باکره ماندن و خودداری از برقراری رابطه جنسی می‌گیرند.

در زیر، با 10 شخصیت مشهوری که بدون تجربۀ رابطه جنسی از این دنیا رفتند آشنا می‌شویم.

اندی وارهول

این هنرمند محبوب آمریکایی هنوز هم جنجالی‌ترین تصویرگر تجاری شناخته می‌شود. در مصاحبه‌ای صادقانه، اندی به باکره بودن خود اشاره کرد، و همچنین فاش کرد که همجنس باز بود.

گفته‌های او را در آثارش نیز می‌توان مشاهده کرد، که اغلب نقاشی‌ها و عکس‌های مردان برهنه است.

اندی وارهول

اندی وارهول

نیکولا تسلا

آن سوی اختراعات بزرگش، تسلا دانشمندی دیوانه به شمار می‌رفت که رفتار لحظه‌ای عجیب و غریبی از خود نشان می‌داد. تمام زندگی او حول برنامه زمانی ثابتی می‌چرخید، و خود او اغلب معتقد بود که تجرد وی به توانایی‌های علمی‌اش کمک می‌کند.

با اینکه تسلا هواخواهان مؤنث متعددی داشت، ولی این دانشمند هیچ وقت رابطه‌ای جنسی برقرار نکرد و به تنهایی در اتاق هتلی درگذشت.

نیکولا تسلا

نیکولا تسلا

لوئیس کارول

نویسنده، ریاضیدان و منطق‌دان معروف انگلیسی و نویسنده کتاب «آلیس در سرزمین عجایب» در عمل شخصیتی عجیب بود. شواهد بسیاری بعد از مرگ او نشان می‌دهد که کارول علاقه جنسی به دختران بسیار جوان داشت. مثلاً، از نقاشی کشیدن و عکس گرفتن از کودکان برهنه خوشش می‌آمد.

و خود آلیس؟ دختربچه‌ای 11 ساله که بعضی‌ها معتقدند کارول احتمالاً دوست داشت با او ازدواج کند. خوشبختانه، گفته می‌شود کارول باکره از دنیا رفت… که احتمالاً به نفع همه بود!

لوئیس کارول

لوئیس کارول

ژاندارک

بی‌دلیل نیست که به ژاندارک لقب «جنگجوی باکره» را داده بودند. بله، او ویرجین از دنیا رفت، البته تنها به خاطر اعتقادات متدین مسیحی خود.

مسلماً، ژاندارک برای خود دختری کامل بود. اگر می‌خواست خیلی کارها می‌توانست بکند.

ژاندارک

ژاندارک

جی. ادگار هوور

به عنوان اولین مدیر ادارۀ تحقیقات فدرال (FBI) که برای مأموریت‌های بسیار خطرناک و سری شناخته می‌شد، هوور شخصیتی بحث‌برانگیز در تمام عمرش باقی ماند.

برای نقش خود در اف بی آی، گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد تمایلات جنسی او وجود داشت و شایعه بود که رابطه همجنس بازی با دستیار خود کلاید تولسون داشت.

با اینکه هوور بعد از مرگش متهم به انجام کارهای غیر اخلاقی بسیاری شد، ولی هیچ یک از آن‌ها ارتباطی با موضوعات جنسی نداشت.

جان ادگار هوور

جان ادگار هوور

مادر ترزا

وقتی شما راهبه می‌شوید، قسمی از باکره بودن به نیابت از کلیسا و خداوند می‌خورید. پس جای تعجب ندارد که مادر ترزا باکره از دنیا رفت.

مادر ترزا که بیشتر عمر خودرا در هند گذراند، به فقرای مبتلا به ایدز و دیگر بیماری‌ها خدمت کرد. او در سال 1979 مفتخر به دریافت جایزه نوبل شد.

راجع بهش فکر کنید، او حتی یک «خواهر» هم نیست، در حالی که بیشتر راهبه‌ها با این عنوان خطاب می‌شوند؛ او فراتر از آن است: او «مادر» است.

مادر ترزا

مادر ترزا

سر اسحاق نیوتن

آیزاک نیوتن که به عنوان یکی از تأثیرگذارترین دانشمندان تاریخ شناخته می‌شود، عشقی ابدی برای فیزیک داشت که تا گور با خود حمل کرد.

بعد از مرگ نیوتن، فیلسوفی فرانسوی رفتار او را بی‌حس در درک هرگونه هیجان برای برقراری رابطه با جنس مخالف توصیف کرد. به هر حال، باکرگی نیوتن فراگیر بود و مورد حمایت چندین دانشمند برجسته آن زمان قرار داشت.

اسحاق نیوتن

اسحاق نیوتن

ملکه الیزابت اول

الیزابت که با لقب «ملکۀ باکره» شناخته می‌شود، رابطه‌ای عشقی با رابرت دادلی دوست دوران کودکی خود داشت.

ملکه الیزابت، که گفته می‌شد عقیم بود، هر پیشنهاد ازدواجی که در مقابلش گذاشته می‌شد را رد کرد.

ملکه الیزابت اول

ملکه الیزابت اول

هانس کریستین اندرسن

هانس نویسنده‌ای پرکار از دانمارک بود که با اولین سفر خود به سرزمین‌های انگلیس به موفقیت اجتماعی زیادی دست یافت.

در آخرین نامه‌هایش، او در مورد عشق خود و خواسته‌اش برای ازدواج با وی اشاره می‌کند. ولی، یادداشت‌های شخصی او هیچ نشانی از روابط جنسی ندارد.

هانس کریستین اندرسن

هانس کریستین اندرسن

امانوئل کانت

بسیاری از اصول امانوئل کانت بر اساس وظیفه استوار است، در تضاد با دنبال کردن رضایت فردی. فلسفه‌های کانت در مورد زندگی بر روی منفعت جامعه تمرکز داشت.

کانت به وضوح به موعظه‌های خود عمل می‌کرد، چرا که ظاهراً هیچ رابطه جنسی یا عاشقانه‌ای را در طول حیات خود بر روی زمین دنبال نکرد. احتمالاً، هیچ منفعت اجتماعی در این عمل نمی‌دید.

امانوئل کانت

امانوئل کانت

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

یک پاسخ به “۱۰ شخصیت مشهوری که باکره از دنیا رفتند”

  1. علی می‌گه:

    تمایل جنسی بزرگترین شوخی دنیا با ما بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *