این پروفایل اینستاگرام، آن چیزی نیست که فکر می‌کنید

مهر 30ام, 1395 / حمید / بدون نظر

در نگاه اول، لوییز دلاژ دختر معمولی 25 ساله‌ای اهل پاریس به نظر می‌رسد که مثل خیلی‌های دیگر، از پست کردن غذایی که در رستوران می‌خورد در اینستاگرام خوشش می‌آید.

۱۰ نویسنده بزرگی که برنده جایزه نوبل نشدند

مهر 16ام, 1395 / حمید / بدون نظر

آکادمی سوئد تا چند روز دیگر برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 2016 را اعلام خواهد کرد. به بهانه همین موضوع، در ادامه نگاهی داریم به 10 نویسنده سرشناسی که هرگز موفق به دریافت جایزه نوبل نشدند.

به مناسبت سالروز تولد سهراب سپهری

مهر 15ام, 1395 / حمید / بدون نظر

امروز ۱۵ مهرماه سالروز تولد سهراب سپهری، شاعر و نقش معروف ایرانی، است. به همین بهانه، اشعاری از سهراب سپهری به همراه زندگینامه کوتاهی از او را در ادامه مطلب آورده‌ایم.

پیش‌بینی‌هایی که اشتباه از آب درآمدند

مهر 9ام, 1395 / حمید / بدون نظر

به طور کلی ایده بدی است که بگویید چیزی نمی تواند اتفاق بیفتد یا اینکه اتفاق نخواهد افتاد، به ویژه در زمینه علم و تکنولوژی. در ادامه مطلب، نقل قول‌هایی را آورده‌ایم که در مقابل آزمون زمان نتوانستند مقاومت کنند.

۳۰ جمله و نقل قول در مورد شغل و حرفه

مهر 3ام, 1395 / حمید / بدون نظر

در این مطلب ۳۰ جمله و نقل قول در مورد شغل، حرفه، و کسب و کار آورده‌ایم.

چگونه موفق شویم در حالیکه هیچ مهارت خاصی نداریم؟

شهریور 25ام, 1395 / حمید / بدون نظر

همیشه به ما در مورد اینکه چگونه در زندگی موفق شویم دروغی گفته شده است: کشف کنید که در چه چیزی بهترین هستید، سخت برایش کار کنید، و شما در اقیانوسی از ثروت و شادی زندگی خواهید کرد.

۲۰ نقل قول و جمله عاشقانه در مورد بوسه

شهریور 22ام, 1395 / حمید / یک نظر

در این مطلب ۲۰ جمله و سخن کوتاه عاشقانه در مورد بوسه آورده‌ایم.

زندگی ناعادلانه نیست، تصور ما از عدالت ناقص است

شهریور 20ام, 1395 / حمید / یک نظر

مشکل این نیست که زندگی ناعادلانه است، بلکه تصور شما از انصاف و عدالت ناقص است. وقت‌هایی که در حال برنده شدن نیستید، بیشتر زندگی به نظر شما به طرز وحشتناکی ناعادلانه می‌رسد.

جملات انگیزشی برای المپیک 2016

مرداد 14ام, 1395 / حمید / بدون نظر

بهترین ورزشکاران جهان از این هفته در برزیل برای المپیک ریو 2016 به هم می‌رسند. در ادامه 7 نقل قول الهام‌ بخش و انگیزشی را آورده‌ایم تا شما را در حال و هوای مدال طلا قرار دهیم.

پیش از پیدایش کامپیوترها، ناسا چگونه محاسبات ریاضی انجام می‌داد؟

مرداد 8ام, 1395 / حمید / بدون نظر

یک لحظه به این فکر کنید که اولین پروازهای فضایی، هم برای شوروی و هم برای ناسا، مدت‌ها پیش از به وجود آمدن کامپیوترها صورت گرفت. مهندسان مجبور بودند به طور دستی با استفاده از اعداد و معادلات پیچیده محاسبه کنند که چگونه فضاپیما را صحیح و سالم به فضای بیرونی بفرستند و برگردانند.